Profil

Stránka

Chytils něco? Jo, rýmu!

Čauec.

Asi bysis rád přečet, kam ses to vlastně dostal. Tak tady je pár slov o tomhle webu:

Jmenuju se Péca a jsem rybář začátečník. Rybařím fakt jen krátce, nejsem žádný závodník a k vodě si chodím odpočnout. V rybařině jsem více méně samouk. Jsem z východních Čech. V nejbližším okolí kolem sebe nemám žádné zkušené kamarády rybáře, a tak často brousím po netu a hledám inspiraci. Inspiraci kam jít, na co chytat, no znáš to.

IMG_20150825_103754[1]

Vždyť u vody je přeci skvěle 😉

Našel jsem hromadu rybářských webů, některé dokonce i s diskuzemi, které normálně pokládám za největší studnici moudrosti, protože právě tam zpravidla člověk najde zkušenosti opravdové, zažité a ozkoušené, a ne encyklopedické, sponzorské nebo od mistrů světa svých oborů jejichž úrovni znalostí ani vybavení nejsem a asi nikdy nebudu schopen docílit. A popravdě snad ani nechci.

Co ale bohužel nacházím je jen snůška namistrovaných a moralizujících keců, pohrdání a nadávky do masařů. Jako by každej, kdo se ptá na „blbou“ otázku (třeba začátečnickou jako já) byl nějakej plundrovač vod a rybářský světaneřád. „Nečum tu na netu a táhni k vodě“, přečetl jsem si jednou. Chtěl jsem svůj blog původně nazvat 1000 věcí, co mě serou na rybářských stránkách. Řek jsem si, že to ale pojmu pozitivnějc. Že tyhle informační jedy jsou prostě pod mou úroveň 😉

Chci tu psát o tom, co jsem zažil u vody. Kde jsem byl, na co jsem chytal a koho jsem potkal a co jsem chytil (zatím jen rýmu :). Třeba zrovna ty taky hledáš po rybářských webech a třeba nenacházíš jako já. Třeba ti nějaká z mejch zkušeností pomůže. Nebo se třeba sejdem u vody někde v okolí Hradce Králové. Pokud tě to ještě neodradilo, čti dál a dík že tu jseš!